• 856 627 produktů skladem ihned k expedici
  • Osobní odběr ve Strakonicích od 8:00 do 16:00

Díly pro Váš motocykl

Gates

Gates

Cena od:
do: Kč  
Řemen variátoru 738x16,5x8mm (Reinforced) pro skútry Aprilia Amico+Quadra+Tempo + Derbi Easy + Italjet Dragster+Pista + Malaguti Centro+Ciak+F12+F15 + MBK CS50+CW50+CW100+EW50+Flipper+Ovetto+Nitro + Yamaha CS50 Jog+CW50 BW-S+Slider+C

Řemen variátoru 738x16,5x8mm (Reinforced) pro skútry Aprilia Amico+Quadra+Tempo + Derbi Easy + Italjet Dragster+Pista + Malaguti Centro+Ciak+F12+F15 + MBK CS50+CW50+CW100+EW50+Flipper+Ovetto+Nitro + Yamaha CS50 Jog+CW50 BW-S+Slider+C

Řemen variátoru 738x16,5x8mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 738mm
- šířka: 16,5mm
- výška zubu: 8mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Aprilia AP8206109
Aprilia R16140011A0
Aprilia 330129
Aprilia 8510604
Benelli R16140011A0
Benelli R16140641A0
Beta 3301290000
Italjet 4401702050
Italjet 3351015
Italjet 4871702091
Malaguti 71700300
Malaguti 71701400
Malaguti 71700100
Malaguti 70700300
Malaguti 71700500
Malaguti 71700600
Malaguti 71701000
Malaguti 71701300
MBK 5RN-E7641-0000
MBK 3AA-17641-0000
MBK 23Y176410000
MBK 4VP1764100
Yamaha 5RN-E7641-00
Yamaha 5C3-E7641-000
Yamaha 3AA-17641-00
Yamaha 4VP-17641-00
Gates Boost 9802-21302 (757x17x9,5mm)

Vhodné pro motocykly:
Aprilia AMICO 50 / 93-98
Aprilia AREA 51 50 / 98-02
Aprilia GULLIVER 50 / 95-00
Aprilia RALLY 50 AC / 95-05
Aprilia RALLY 50 LC / 95-05
Aprilia SCARABEO 50 2T / 98-05
Aprilia SR50 / 93-99
Aprilia SR50 WWW NESCAPER / 97-99
Benelli 491 GT50 / 98-04
Benelli 491 ST50 / 98-04
Benelli K2 100 / 99-01
Benelli K2 50 / 98-01
Benelli NAKED 50 / 02-03
Benelli PEPE 50 99-11
Beta ARK 50 AC / 96-12
Beta ARK 50 LC / 96-12
Beta CHRONO 50 / 94-96
Beta EIKON 50 / 99-06
Beta QUADRA 50 / 97-01
Beta TEMPO 50 / 00-02
Derbi EASY 50 / 98
Italjet DRAGSTER 50 / 99-03
Italjet PISTA II 50 / 92-97
Malaguti CENTRO 50 SL / 94-00
Malaguti CIAK 50 / 00-05
Malaguti F12 50 AC / 06
Malaguti F12 50 LC / 06
Malaguti F12 50 PHANTOM LC / 94-05
Malaguti F15 50 FIREFOX / 96-05
MBK CS50 MACH G AC / 02-13
MBK CS50 MACH G LC / 02-16
MBK CW100 BOOSTER / 99-03
MBK CW50 BOOSTER / 90-94
MBK CW50 BOOSTER SPIRIT / 96-98
MBK CW50 BOOSTER SPIRIT / 03-11
MBK CW50 RS BOOSTER NG / 95-07
MBK CW50 RS BOOSTER SPIRIT / 99-02
MBK CW50 RSP BOOSTER ROCKET / 97-11
MBK EW50 STUNT / 00-11
MBK YH50 FLIPPER / 99-11
MBK YN100 OVETTO / 00-04
MBK YN50 OVETTO 2T / 97-11
MBK YQ100 NITRO / 00-04
MBK YQ50 NITRO / 97-11
Yamaha BW-S NAKED /09-11
Yamaha CS50 JOG RR / 02-11
Yamaha CW100 BW-S / 99-03
Yamaha CW50 BW-S / 90-94
Yamaha CW50 BW-S / 02-16
Yamaha CW50 BW-S NG / 95-17
Yamaha CW50 BW-S Naked / 05-17
Yamaha EW50 SLIDER / 00-17
Yamaha LB50 CHAPPY / 90-94
Yamaha YH50 WHY / 99-11
Yamaha YN100 NEO-S / 00-04
Yamaha YN50 NEO-S 2T / 97-17
Yamaha YQ100 AEROX / 00-04
Yamaha YQ50 AEROX / 97-12
Yamaha YQ50 AEROX R / 13-17

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
555,00 Kč
BN738165080
Řemen variátoru 736x17x9,5mm (Reinforced) pro skútry Derbi + Honda + Kymco + PGO + Piaggio + SYM + Suzuki

Řemen variátoru 736x17x9,5mm (Reinforced) pro skútry Derbi + Honda + Kymco + PGO + Piaggio + SYM + Suzuki

Řemen variátoru 736x17x9,5 pro skútry.
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 736mm
- šířka: 17mm
- výška zubu (tloušťka): 9,5mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Derbi 842907
Honda 23100-GR1-752
Kymco 23100-GR1-752
PGO P1122000000
Piaggio 842907
Piaggio 4348072
SYM 1B01T5201
SYM 1B01AMA01
SYM 23100-T52-0000
Suzuki 27601-40B01
Gatest Boost 9802-21504 (752x18x9,5mm)

Vhodné pro motocykly:
Derbi Boulevard 4T / 09-14
Derbi Atlantis AC 4T / 06-07
Foshan 50 ZS 1P39 QMB-2 Hi-Per 4 4T
Honda 50 GP          
Honda 50 SR
Kymco 50 DJ W/X/Y RST / 91-99
Lem 50 Tornado
PGO 50 Big Max/Euro 2 2T / 94-09
PGO 50 Dr. Big 2T
PGO 50 G-Max 2T / 99-11
PGO 50 Hot Euro 2 2T/Classic 2T / 08-11
PGO 50 PMX Naked 2T / 08-11
PGO 50 PMX Sport 2T / 99-09
PGO 50 Tornado 2T / 08-10
PGO 50 T-Rex 2T / 99-09
Piaggio 50 Fly 4T/4V / 05-14
Piaggio  50 Vespa Sprint 4T / 14-15
Piaggio 125 Sfera 4T    
Piaggio 125 Sfera ET4
Piaggio 150 Sfera ET4
SYM 50 Euro X Eu 2/Sport X / 99-07
SYM 50 Jet 2T/Euro/SR 2T / 99-15
SYM 50 Jet 4 4T / 09-15
SYM 50 Jet 4R 2T / Naked 2T / 11-15
SYM 50 Jungle / 99-00
SYM 50 Mask Euro 2 / 00-04
SYM 50 Red Devil / 99-
SYM 50 RS / 06-
SYM 50 Shark 2T
Zongshen 50 ZS1P39QMB-2 Hi-Per 4 4T
Suzuki 80 Quadrunner / 89-92
Suzuki 80 Quadsport 80 / 93-06

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve varitanách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
609,00 Kč
BN736170095
Řemen variátoru 807x17x9,5mm pro skútry Aprilia + Derbi + Gilera + Italjet + MBK + Piaggio + Yamaha

Řemen variátoru 807x17x9,5mm pro skútry Aprilia + Derbi + Gilera + Italjet + MBK + Piaggio + Yamaha

Řemen variátoru 807x17x9,5mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 807mm
- šířka: 17mm
- výška zubu (tloušťka): 9,5mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Aprilia 8515110/4369864
Aprilia 833982
Derbi 436864
Gilera 436864/186162
Honda 23100-GEZ-003
Italjet 210436864
MBK 3B3-E7641-0000
Piaggio 436864
Piaggio 436864/286162
Piaggio 833982
Yamaha 3B3-E7641-0000
Gates Boost 9802-21501 (807x17x9,5mm)


Vhodné pro motocykly:
Aprilia 50 SR H2O R (Piaggio karburátor s olejovou pumpou) / 04-08
Aprilia 50 Mojito Custom 2T / 04-10
Aprilia SR50 R Factory / 09-11
Aprilia 50 SR H2O R Factory (Piaggio injection) / 04-10
Aprilia 50 SR H2O Street (Piaggio carburator) / 03-10
Aprilia 50 SR R / 04-10
Derbi 50 Atlantis 2T/Euro 2 / 07-14
Derbi 50 Atlantis O2/Bullet/Red Bullet / 02-06
Derbi 50 Atlantis O2/City/Two Chic / 03-06
Derbi 50 GP1 / 01-04
Derbi 50 GP1 Euro 2 / 05
Derbi 50 GP1 Open EU2 / 06-12
Derbi 50 GP1 Race EU2 / 05-12
Gilera ICE 50 / 02-04
Gilera RUNNER 50 PUREJET / 06-10
Gilera STORM 50 / 99-02
Gilera TYPHOON 50 / 93-01
Honda 50 Metropolitan / 02-10
Honda 50 NPS Ruckus Z4 Injection/Carburettor
Honda 50 NPS Zoomer 4T / 04-14
Italjet JET-SET 50 DD / 01-03
Italjet JET-SET 50 DT / 01-03
MBK 50 Booster X 4 Tempi / 08-14
Piaggio DIESIS 50 / 01-04
Piaggio FREE 50 / 95-99
Piaggio NRG 50 / 94-95
Piaggio NRG 50 MC2 / 96-98
Piaggio NRG 50 POWER DD / 05-11
Piaggio NRG 50 POWER DT / 05-11
Piaggio NRG 50 POWER PUREJET / 05-09
Piaggio JET-SET 50 DD / 01-03
Piaggio JET-SET 50 DT / 01-03
Piaggio NTT 50 / 95-96
Piaggio TYPHOON 50X / 94-97
Piaggio TYPHOON 50XR / 00-05
Piaggio TYPHOON 80 / 95
Yamaha 50XF Giggle 4T / 07-14

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
629,00 Kč
BN807170095
Řemen variátoru 817x17x9,7mm pro skútry Aprilia 50 + Atala 50 + Benelli 50 + Malaguti 50 Crosser + Peugeot 50 Looxor + Adly/Herkules 50 + KL 50 Cobra Aeon + KL 90 Cobra Aeon + Kymco 125 + Kymco 150

Řemen variátoru 817x17x9,7mm pro skútry Aprilia 50 + Atala 50 + Benelli 50 + Malaguti 50 Crosser + Peugeot 50 Looxor + Adly/Herkules 50 + KL 50 Cobra Aeon + KL 90 Cobra Aeon + Kymco 125 + Kymco 150

Řemen variátoru 817x17x9,7mm pro skútry.
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 817mm
- šířka: 17mm
- výška zubu (tloušťka): 9,7mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Aprilia 8551053 (831330)
Aprilia 82646R (831330)
Atala 17.614.015.00 (127227)
Benelli R013427003000
Italjet 338127227
Italjet 338127261
Malaguti 60323800
Peugeot 724470
Peugeot 724473
Peugeot 724730
Adly/Hercules 23100-231-000
Kymco 23100-LLB1-900 / 00106046
Gates Boost 9802-2105 (817x17x9,7mm)

Vhodné pro motocykly:
Aprilia SCARABEO 50 4T / 04-10
Atala 50 Byte AT10
Atala 50 Hacker LC AT12/AT14 / 96-99
Atala 50 Skeggia LC
Benelli 50 491 RR/ST / 03-
Benelli 50 Naked / 03-
Italjet 50 Formula Air/LC / 94-00
Italjet 50 Torpedo 2T / 97-00
Italjet 125 Formula / 94-01
Malaguti 50 Crosser CR1 / 95-98
Peugeot 50 Looxor
Peugeot 125 SV Geo / 91-95
Adly/Herkules 50 RS Supersonic ATV 2T / 08-09
Adly/Herkules 50 RS II Interceptor / 09-
Adly/Herkules 50 RU Supersonic UTV 2T / 08-
KL 50 Cobra Aeon
KL 90 Cobra Aeon
Kymco 125 Mxer/Euro 2 / 02-06
Kymco 150 Mxer/Euro 2 / 02-06
Kymco 150 MXU/SR / 05-15

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve varitanách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve varitanách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
639,00 Kč
BN817170097
Řemen variátoru 820x17x9,5mm (Reinforced) pro skútry  Aprilia Scarabeo + Atala + Honda SGX5+SH50 Scoopy+X8R 50 + Malaguti Crosser (Morini)

Řemen variátoru 820x17x9,5mm (Reinforced) pro skútry Aprilia Scarabeo + Atala + Honda SGX5+SH50 Scoopy+X8R 50 + Malaguti Crosser (Morini)

Řemen variátoru 820x17x9,5mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 820mm
- šířka: 17mm
- výška zubu (tloušťka): 9,5mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Honda 23100-GBY-901
Honda 23100-GBY-960
Gates Boost 9802-31505

Vhodné pro motocykly:
Aprilia SCARABEO 100 4T / 03-16
Atala Byte 50
Atala Hacker 50 AC
Atala Hacker 50 LC
Atala Skeggia 50 AC
Atala Skeggia 50 LC
Honda SGX 50 CLASSIC / 00-01
Honda SH 50 SCOOPY / 96-02
Honda X8R 50 S R / 99-04
Honda 50 SZX X8R-S/X (98-01)
Malaguti Crosser 50 AC (Morini)


Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
649,00 Kč
BN820170095
Řemen variátoru 817x18x10,4mm (Reinforced) pro skútry Generic + Keway + Kymco Dink + Peugeot Elyseo+Elystar+Jet Force + SYM 125+150

Řemen variátoru 817x18x10,4mm (Reinforced) pro skútry Generic + Keway + Kymco Dink + Peugeot Elyseo+Elystar+Jet Force + SYM 125+150

Řemen variátoru 817x18x10,4mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 817mm
- šířka: 18mm
- výška zubu (tloušťka): 10,4mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Aprilia 280102
Generic XOR 4T
Keeway 24160J05F000
Kymco 23100-LVF6-E00 001127021
Peugeot 737830
Sym 1B01ANA01
Gates Boost 9802-31701 (817x18x10,4mm)

Vhodné pro motocykly:
Generic 125 XOR 4T (05-10)
Generic 150 XOR 4T (05-10)
Keeway 125 ARN (06-08)
Keeway 125 F-ACT (07-08)
Keeway 125 Focus (06)
Keeway 125 Matrix (06-08)
Keeway 125 RY8
Keeway 150 ARN (06-08)
Keeway 150 F-ACT (07-08)
Keeway 150 Focus (06)
Keeway 150 Matrix (06-08)
Keeway 150 RY8
Kymco 200 Dink Classic Euro 2 (04-07)
Peugeot Elyseo 125 / 98-04
Peugeot Elyseo 150 / 98-04
Peugeot Elystar 125 / 02-07
Peugeot Elystar 150 / 02-07
Peugeot Jet Force 125 / 03-
Peugeot 150 Elyseo (01-...)
Peugeot 150 Elystar (02-...)
Sym 125 Fiddle II / Fiddle III (10-15)
Sym 125 Jet 4 (09-12)
Sym 125 Symply II (14)
Sym 125 X-Pro (13-15)
Sym 150 Fiddle II (10-15)

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
955,00 Kč
BN817180104
Řemen variátoru 921x22x9,5mm (Reinforced) pro skútry Honda FES125+FES150 Pantheon + FES125+FES150 S-Wing + NES125+NES150+PS125+PS150 + SES125+SES150 Dylan + SH125+SH150 + Yamaha VP125 X-City + YPR125 X-Max + MBK + Malaguti + Keeway

Řemen variátoru 921x22x9,5mm (Reinforced) pro skútry Honda FES125+FES150 Pantheon + FES125+FES150 S-Wing + NES125+NES150+PS125+PS150 + SES125+SES150 Dylan + SH125+SH150 + Yamaha VP125 X-City + YPR125 X-Max + MBK + Malaguti + Keeway

Řemen variátoru 921x22x9,5mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 921mm
- šířka: 22mm
- výška zubu (tloušťka): 9,5mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Benelli R120024102000
CF Moto 1P52MI-A-053000
CPI 81J-12211-00-00
Garelli GA06715
GMI 906-22,5-30
Honda 23100-KGF-900
Honda 23100-KGF-901/23100-KGG-900
Honda 23100-KGG-911
Iteljet TOR00194
Keeway 200013160000
Malaguti 35044800
Malaguti 65044800
MBK 1B9-E7641-0000
Yamaha 1B9-E7641-00
Kawasaki 59011-1071
Gates Boost 9802-31804 (924x22x9,5mm)

Vhodné pro motocykly:
Benelli 125 Macis / 11-14
CPI 150 GTR
Garelli 125 BT 125 T-3 Mosquito / 07-08
Garelli 125 TM 125 T-28A Noi / 08-09
Garelli 150 BT 151 T-1 Mosquito / 07-08
Garelli 150 TM 152 T-28A Noi / 08-09
Garelli 150 TM 152 T-28X XO' / 09  
GMI 150 GMI 404 4T
Honda 125 Chioccialo / 00-
Honda FES125 Pantheon / 03-07
Honda PES125i Passion / 07-
Honda FES125 S-Wing / 07-11
Honda NES125 @ JF07 / 01-05
Honda PS125i JF17 / 06-11
Honda SES125 Dylan / 03-07
Honda 125 Shadow (SRX90) (01-04)
Honda 150 @
Honda 125 @
Honda SH125 JF09 / 01-08
Honda SH125i JF23 / 09-11
Honda 150 Chioccialo (00)
Honda 150 FES Pantheon 2T / 98-02
Honda 150 FES Pantheon 4T / 98-01
Honda 150 FES Pantheon 4T / 03-
Honda 150 FES S-Wing/ABS / 07-
Honda 150 Lead (SH) / 01-
Honda 150 NES @Chiocciola/Arobase / 01-06
Honda 150 NES @Chiocciola/Arobase (frame nr ending 0016853) / 00-
Honda 150 NES @Chiocciola/Arobase (frame nr from 0016853) / 00
Honda 150 Pantheon
Honda 150 PES PS i / 06-14
Honda 150 Scoopy SH
Honda 150 SES Dylan / 02-06
Honda 150 SH / 01-04
Honda 150 SH i Injection / 05-12
Honda 150 SH i Injection Disco/Disco / 09-12
Iteljet 150 Torpedo  / 07-
Keeway Logik 125
Keeway Outlook 125 LC / 07-12
Keeway 125 SilverBlade / 11-12
Keeway 150 Outlook / 07-12
MBK VP125 Cityliner / 07-15
MBK YPR125 Skycruiser / 06-14
Yamaha VP125 X-City / 07-15
Yamaha YPR125 X-Max / 06-15
Malaguti Blog 125 / 09-12
Malaguti 125 Centro i.e. / 07-11
Malaguti Blog 160 / 09-12
Malaguti 160 Centro i.e. / 07-11
CF Moto Glory 125i LC
CF Moto 125 Jewel
CF Moto 125 Urban R
CF Moto E-Charm 150 LC
CF Moto E-Charm 150i LC
CF Moto Glory 150i LC
CF Moto 125 CF T-21A E-Charm IE
Kawasaki 300 Mule 520/550 / 00-04

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
999,00 Kč
BN921220095
Řemen variátoru 823x21,5x10,7mm pro skútry Adiva + Benelli + Gilera + Italjet + Malaguti + MBK + Peugeot + Piaggio + Yamaha

Řemen variátoru 823x21,5x10,7mm pro skútry Adiva + Benelli + Gilera + Italjet + Malaguti + MBK + Peugeot + Piaggio + Yamaha

Řemen variátoru 823x21,5x10,7mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 823mm
- šířka: 21,5mm
- výška zubu (tloušťka): 10,7mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Adiva R13440941A
Aprilia 8580247/841213
Benelli R13440941A
Derbi 841213
Gilera 487170
Gilera 830011
Gilera 841213
Italjet 210487170
Italjet 20487170
Malaguti 41701500
MBK 3UH-17641-0000
Peugeot 756528P
Piaggio 841213
Piaggio 832023/841213
Piaggio 830011
Yamaha 3UH-17641-00
Gates Boost 9802-31802 (815x22x10,7mm)

Vhodné pro motocykly:
Adiva 125 AD Adiva / 01-06
Adiva 150 AD Adiva / 01-06
Benelli 125 Adiva 125 / 01-06
Benelli 150 Adiva 125 / 01-06
Gilera DNA 125 / 01
Gilera 125 DNA 2T
Gilera 125 Runner 4T
Italjet JET-SET 125 01-03
Italjet 125 Torpedo / 01-03
Italjet 150 Jet Set / 01-03
Italjet 150 Torpedo
Malaguti 125 Madison 3 Piaggio / 06-10
MBK 150 Vertex / 90-98
Peugeot LOOXOR 125 / 02-
Peugeot LOOXOR 150 / 02-
Piaggio 125 Super Hexagon 4T / -00
Yamaha 150 XC Flyone/R / 90-98
Zongshen 125 ZS1P57QMI-2 Leader 4T-2V Aria

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
1 025,00 Kč
BN823215107
Řemen variátoru 1007x22x11mm (Reinforced) pro skútry Malaguti + MBK Kilibre+Skycruiser + Yamaha VP250 X-City + VP300 Versity + YP250 X-Max

Řemen variátoru 1007x22x11mm (Reinforced) pro skútry Malaguti + MBK Kilibre+Skycruiser + Yamaha VP250 X-City + VP300 Versity + YP250 X-Max

Řemen variátoru 1007x22x11mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 1007mm
- šířka: 22mm
- výška zubu (tloušťka): 11mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Malaguti 71701100
MBK 5SE-E7641-0100
MBK 5SE-E7641-0200
Yamaha 5SE-E7641-01-00
Yamaha 5SE-E7641-02-00

Vhodné pro motocykly:
Malaguti 250 Password IE Euro 3 / 05-10
MBK 250 Skycruiser / 11-15
MBK 300 Kilibre / 03-
Yamaha VP250 X-CITY / 07-15
Yamaha VP300 VERSITY / 03-08
Yamaha YPR250 X-MAX / 05-15

+ další skútry s motorem Minarelli


Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

 
1 249,00 Kč
BN1007220110
Řemen variátoru 896x23x11mm (Reinforced) pro skútry, ATV Kymco 250+300 + Suzuki 200UH Burgman + Artic Cat 250 + Artic Cat 300 + PGO 250

Řemen variátoru 896x23x11mm (Reinforced) pro skútry, ATV Kymco 250+300 + Suzuki 200UH Burgman + Artic Cat 250 + Artic Cat 300 + PGO 250

Řemen variátoru 896x23x11mm pro skútry
- řemeny z našeho portfolia jsou plnohodnotnou náhradou sériového řemene
- umožňují plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena jeho životnost a spolehlivost
- řemeny se vyznačují vysokou odolností a velmi tichým chodem

Parametry:
- délka: 896mm
- šířka: 23mm
- výška zubu (tloušťka): 11mm

Nahrazuje originální díl (OEM Replacement):
Kymco 23100-KHE7-900/ 00127998
Suzuki 27601-14F20
Suzuki 27601-14F30
Artic Cat 3303-782
PGO 23100-KHE7-900/ 00127998
Gates Boost+ 9802-31904 (896x23x11mm)

Vhodné pro motocykly:
Kymco 250 Bet & Win / 01-
Kymco 250 Bet & Win Euro 2 / 01-07
Kymco 250 Grand Dink / 02-10
Kymco Grand Dink 250 Euro 2/Euro 3 / 02-10
Kymco 250 Yup / 03-
Kymco 250 Yup Euro 2 / 03-
Kymco 250 G-Max
Kymco 250 KXR / 03-04
Kymco 250 Mongoose / 03-07
Kymco 250 MXU/SR / 05-11
Kymco 300 Maxxer / 05-15
Kymco 300 Mongoose / 05-07
Kymco 300 MXU (/ 5-15
Suzuki 200 UH Burgman / 07-15
Artic Cat 250 DVX / 06-09
Artic Cat 250 Utility / 06-09
Artic Cat 300 DVX 2x4 / 09-11
Artic Cat 300 Utility / 10-11
PGO 250 ATV/EFI
PGO 250 Bug Rider
PGO 250 Buggy

Před objednáním je potřeba pečlivě zkontrolovat manuál motocyklu nebo parametry původního řemene.

»» Značka Gates vyrobila jako první na světě klínový řemen (vynalezl ho John Gates) a od založení firmy v roce 1911 je firma lídrem ve výrobě klínových řemenů, V-žebrovaných řemenů i ozubených řemenů.
- Boost to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený) a Super Reinforced
Značka Gates je významný dodavatelem hnacích rozvodů pro automobilový průmysl - rozvodové řemeny, klínové Micro-V řemeny, napínací kladky nebo pryžové hadice značky Gates je možné nalézt jako originální díl v automobilech Volkswagen, Audi, Škoda, Mercedes Benz, Honda, Porsche, Ferrari, Toyota, Volvo, Ford, Mazda, atd. V současnosti Gates dodává své výrobky více než 30 značkám OEM (Original Equipment Manufacturer – dodavatel prvovýroby) do jejich výrobních závodů po celém světě.

»» Athena v současné době nabízí kompletní, aktualizovaný sortiment náhradních dílů pro převodovky skútrů a maxiskútrů, jako jsou variátory, korektory točivého momentu a hnací řemeny.
- Athena to jsou kvalitní řemeny pro dlouhou životnost ve variantách Gold - standardní řemeny s dobrým poměrem kvalita/cena a Platinum -  řemeny nejvyšší řady vhodné pro použití u vysoce výkonných nebo vyladěných motorů. Umožňují vám plně využít výkon motoru, aniž by byla ohrožena životnost a spolehlivost.
Athena, založená v roce 1973 jako malá řemeslná firma, je dnes mezinárodní společností, která vyrábí a distribuuje produkty po celém světě a může se pochlubit ročním globálním obratem 146,8 milionů eur. Značka Athena je zárukou inovace a kvality. Všechny produkty, od nejmenších až po ty nejsložitější komponenty, jsou vyrobeny kombinací vysoce specializovaného know-how a nejmodernějších technologií.

»» Dayco se řadí ke světovým lídrům v oblasti dodávek náhradních dílů. Největší část jeho portfolia tvoří originální vybavení (OEM), především pásy a díly řemenových pohonů.
Dayco se zaměřuje především na výrobu drážkových, klínových a rozvodových řemenů. Kromě těchto dílů věnuje velkou pozornost také produkci rozvodových sad (např. s vodními pumpami).
- Dayco to jsou kvalitní řemeny ve variantách Reinforced (vyztužený aramidovými vlákny), Super Reinforced a Hyper Reinforced High Performance

Skladem - Ihned expedujeme
1 350,00 Kč
BN896230110

Počet nalezených produktů: 10

Objednejte do pondělí, 13 hod. a zboží obdržíte v úterý.
Potřebujete zboží ještě dnes?
Vyzvědnětě si jej osobně na naší prodejně ve Strakonicích v době od 8 do 16h.
Platí pouze pro zboží označené skladem.
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 200,00 Kč
Platí pro maloobchodní prodej do ČR
Chcete dostávat informace z našeho obchodu?

856 627 kusů zboží skladem ihned k expedici, 46 170 produktů v nabídce
14 dnů na vrácení a výměnu zakoupeného zboží
28 let zkušeností s prodejem náhradních dílů a příslušenství na všechny druhy motocyklů
Vlastní prodejna ve Strakonicích, kde si můžete zboží ihned osobně vyzvednout
Dlouhá historie firmy - na trhu od roku 1996.
Oficiální zastoupení více jak 45 značek pro Českou republiku
Odborná pomoc při výběru náhradních dílů a příslušenství na motocykly a čtyřkolky
Věrnostní program za každý nákup
ONLINE Live Chat každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hodin s proškoleným technikem

Motodíly od A do Z

 

 

 

MTZ Mototechnika s.r.o.

Telefon:  601 303 001  /  601 303 002

               601 303 003  /  601 303 004

E-mail: info@mototechnika.cz

Prodejna:

U Blatenského mostu 1482
(průmyslová zóna Kání Vrch)
386 01 Strakonice

Pondělí - Pátek 8:00-12:00 / 13:00-16:00 hod.

Informace

Kontakt a prodejna

Články, novinky

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Výměna zboží

Ochrana osobních údajů

FAQ

O společnosti

Zastupované značky

Všechny prodávané značky

Velkoobchod

Profil společnosti

Historie společnoti

Podporujeme

Zapůjčení nýtovačky

Velikosti oblečení